Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mládežnická dovolená 2010, jak jsme se měli

23. 8. 2010
Mládeřnická dovolená

23. - 29.8. 2010 nebyly tento rok jen tak obyčejné letní dny. Důvodem byla společná mládežnická dovolená v podhůří Orlických hor, kde jsme mohli strávit týden plný her, aktivit, výletů, ale také četbou Božího slova. Téma týdne bylo heslo "Nestydím se za evangelium" a studium 2. listu Timoteova.

Obrazek

Stavba mostu ze špejlí  a kartónu

Dopoledne jsme trávili právě četbou a studiem Bible a následným odpovídáním na otázky v našich zbrusu nových vymakaných koinoniáckých sešitech (díky Kubo:-)). Řešili jsme, jak správně číst Bibli a jak dále nakládat s přečteným textem. Po obědě a odpoledním klidu (který ve skutečnosti nebyl vůbec klidný díky neustálým výkřikům "BENG na tebe!!!" nebo "Končím, už s váma nehraju!" nebo "No no no no, tak jsme si zapřeháněli") jsme si vyšli na výlety do okolí - na prohlídku vojenského opevnění nebo na Deštnou v Orlických horách.
ObrazekZ výletu na Velkou Deštnou

V nevýletní dny jsme se bavili s frisbee nebo se z některých z nás stali náruživí houbaři...Večery jsme zasvětili hrám jako je městečko Palermo a Hra na vraha...Vražedná atmosféra se držela celý týden, protože někteří lidé museli z vážných i méně vážných důvodů odjet, a někdo bystrý poznamenal, že si připadá jako v domě hrůzy - každý den se někdo někam ztratí:-)...takže z počtu 16 lidí nás nakonec zbylo pouze 8. Na závěr jsme vše ještě zpečetili večerním filmem Kmotr.
 
I tak jsme si užili kopec legrace, utužili přátelství a mohli prožít skvělých a Bohem požehnaných sedm dní.

Eliška

ObrazekHry na místním Bysterském hřišti